Kalendar
vCal/iCal
Naziv Mjesto Datum
1. kolo muške lige Split 04.03.2017
Seniorsko prvenstvo Hrvatske za muškarce i žene Zagreb 20.05 - 21.05.2017
2. kolo muške lige Osijek 10.06.2017
prvenstvo Hrvatske za u-15, u-17 za muškarce i žene Split 26.08.2017
3. kolo muške lige i žensko ekipno prvenstvo Hrvatske Zagreb 13.10 - 14.10.2017
juniorsko prvenstvo Hrvatske za muškarce i žene Dražice 21.10.2017
Hrvatski kup za muškarce i žene Split 09.12.2017
Europsko seniorsko prvenstvo Bukurešt, Rumunjska 24.03 - 01.04.2018
I. kolo ekipnog prvenstva RH - muški Split 14.04.2018
Pojedinačno prvenstvo Hrvatske - žene Zagreb 12.05.2018
II. kolo ekipno - muški Osijek 26.05.2018
Alpe Adria turnir Dražice, Hrvatska 02.06.2018
Pojedinačno prvenstvo Hrvatske - U15, U17 Dražice, Hrvatska 03.06.2018
Kup EU Innsbruck, Austrija 14.06 - 17.06.2018
Mediteranske igre Taragona, Španjolska 22.06.2018
IWF Juniorsko Taschkent, Uzbekistan 07.07 - 14.07.2018
Europsko prvenstvo U15, U17 Milano, Italija 22.07 - 29.07.2018
Europsko juniorsko i U23 Zamosc, Poljska 24.10 - 31.10.2018
IWF seniorsko prvanstvo Turkmenistan 01.11.2018
Pojedinačno Prvenstvo RH - U20, U23 Vukovar, Hrvatska 10.11.2018
Seniorsko pojedinačno Prvenstvo RH i III. kolo ekipno prvenstvo - muški Split, Hrvatska 17.11.2018
Kup RH - muški Split, Hrvatska 08.12.2018
Kup RH - žene Vukovar, Hrvatska 15.12.2018
„ELEIKO KUP“ - žene Ljubljana, Slovenija 08.03.2019
I. Kolo ekipnog Prvenstva RH Vukovar, Hrvatska 24.03.2019
Prvenstvo Europe seniori Batumi, Gruzija 06.04 - 13.04.2019
Prvenstvo RH seniori Zagreb, Hrvatska 18.05 - 19.05.2019
II. Kolo ekipnog Prvenstva RH Split, Hrvatska 08.06.2019
Alpe-Adria Kup Sarajevo, BiH 15.06.2019
Prvenstvo RH U15 i U17 Split, Kaštela, Hrvatska 22.06.2019
KUP Europske unije Dublin, Irska 27.06 - 30.06.2019
Prvenstvo RH U20 i U23 Split, Kaštela, Hrvatska 07.09.2019
Prvenstvo Europe U20 i U23 Bukurešt, Rumunjska 01.10 - 31.10.2019
III. Kolo ekipnog Prvenstva RH n/a 09.11.2019
Kup RH Ivan Helman Split, Hrvatska 23.11.2019
Prvenstvo Europe U15 i U17 Eliat, Izrael 01.12 - 31.12.2019
International Fajr Cup Rasht,Iran 01.02 - 05.02.2020
Juniorsko PH i U-23 Vukovar 22.02.2020
Juniorsko prvenstvo Hrvatske i u-23 Vukovar 22.02.2020
Malta International CUP Caspicua,Malta 27.02 - 01.03.2020
Otvorenno prvenstvo grada Zagreba Zagreb 29.02 - 01.03.2020
Otvoreno prvenstvo grada Vukovara Vukovar 14.03.2020
Svjetsko juniorsko prvenstvo Bukurest,Rumunjska 15.03 - 24.03.2020
Prvo kolo ekipnog prvenstva i pojedinačno prvenstvo u-15 Split 21.03 - 24.03.2020
Europsko seniorsko prvenstvo Moscwa,Rusija 04.04 - 12.04.2020
Ekipno prvenstvo za žene i pojedinačno prvenstvo uzrast u-13 Zagreb 25.04.2020
Međunarodni kup grada Vukovara Vukovar 02.05.2020
Drugo kolo ekipnog prvenstva RH i pojedinačno prvenstvo uzrast u-17 Zagreb 30.05.2020
Alpe Adria Cup Ljubljana,Slovenia 06.06 - 09.06.2020
Europski kup mlađi juniori Caspicua,Malta 25.06 - 28.06.2020
Olimpijske igre Tokyo,Japan 25.07 - 09.08.2020
Europsko kadetsko prvenstvo Ventspils,Latvija 18.08 - 30.08.2020
Europsko prvenstvo juniori i u-23 Rovaniemi,Finska 12.09 - 20.09.2020
Mediteranski kup Sarajevo,BIH 03.10 - 06.10.2020
Treće kolo ekipnog prvenstva RH Osijek 17.10.2020
Pojedinačno državno prvenstvo za seniore i seniorke Split 07.11.2020
Svjetsko kadetsko prvenstvo Lima,Peru 11.11 - 18.11.2020
Kup RH za muškarce i žene Osijek 28.11.2020
FaLang translation system by Faboba