Calendar
vCal/iCal
Name Venue Date
1. round National League men Split 04.03.2017
National Championship Cup seniors men and women Zagreb 20.05 - 21.05.2017
2. round National League men Osijek 10.06.2017
National Championship men and women U15 and U17 Split 26.08.2017
1. round National League men and National Team Chapmionship women Zagreb 13.10 - 14.10.2017
Junior Championship men and women Dražice 21.10.2017
National Cup men and women Split 09.12.2017
European Championship - men Bucharest, Romania 24.03 - 01.04.2018
1. round National Team Championship men Split 14.04.2018
National individual Championship - women Zagreb, Croatia 12.05.2018
2. round National Team Championship men Osijek, Croatia 26.05.2018
Alpe Adria tournament Dražice, Croatia 02.06.2018
National individual Championship - U15, U17 Dražice, Croatia 03.06.2018
Eu Cup Innsbruck, Austria 14.06 - 17.06.2018
Mediterranean games Tarragona, Spain 22.06.2018
IWF Junior Championship Tashkent, Uzbekistan 07.07 - 14.07.2018
European Championship U15,U17 Milan, Italy 22.07 - 29.07.2018
European Junior Championship and U23 Zamosc, Poland 24.10 - 31.10.2018
IWF Senior Championship Turkmenistan 01.11.2018
National individual Championship - U20, U23 Vukovar, Croatia 10.11.2018
Senior Individual National Championship & 3. round team championship - men Split, Croatia 17.11.2018
National Cup - men Split, Croatia 08.12.2018
National Cup - women Vukovar, Croatia 15.12.2018
„ELEIKO CUP“ - women Ljubljana, Slovenia 08.03.2019
1. round National Team Championship Vukovar, Croatia 24.03.2019
European Senior Championship Batumi, Georgia 06.04 - 13.04.2019
National Championship Seniors Zagreb, Croatia 18.05 - 19.05.2019
2. round National Team Championship Split, Croatia 08.06.2019
Alpe-Adria Cup Sarajevo, B&H 15.06.2019
National Championship U15 i U17 Split, Kaštela, Croatia 22.06.2019
EU Cup Dublin, Ireland 27.06 - 30.06.2019
National Championship U20 i U23 Split, Kaštela, Croatia 07.09.2019
European Championship U20 i U23 Bucharest, Romania 01.10 - 31.10.2019
3. round National Team Championship n/a 09.11.2019
National Cup Ivan Helman Split, Croatia 23.11.2019
European Championship U15 i U17 Eliat, Izrael 01.12 - 31.12.2019
International Fajr Cup Rasht,Iran 01.02 - 05.02.2020
Juniorsko PH i U-23 Vukovar 22.02.2020
Juniorsko prvenstvo Hrvatske i u-23 Vukovar 22.02.2020
Malta International CUP Caspicua,Malta 27.02 - 01.03.2020
Otvorenno prvenstvo grada Zagreba Zagreb 29.02 - 01.03.2020
Otvoreno prvenstvo grada Vukovara Vukovar 14.03.2020
Svjetsko juniorsko prvenstvo Bukurest,Rumunjska 15.03 - 24.03.2020
Prvo kolo ekipnog prvenstva i pojedinačno prvenstvo u-15 Split 21.03 - 24.03.2020
Europsko seniorsko prvenstvo Moscwa,Rusija 04.04 - 12.04.2020
Ekipno prvenstvo za žene i pojedinačno prvenstvo uzrast u-13 Zagreb 25.04.2020
Međunarodni kup grada Vukovara Vukovar 02.05.2020
Drugo kolo ekipnog prvenstva RH i pojedinačno prvenstvo uzrast u-17 Zagreb 30.05.2020
Alpe Adria Cup Ljubljana,Slovenia 06.06 - 09.06.2020
Europski kup mlađi juniori Caspicua,Malta 25.06 - 28.06.2020
Olimpijske igre Tokyo,Japan 25.07 - 09.08.2020
Europsko kadetsko prvenstvo Ventspils,Latvija 18.08 - 30.08.2020
Europsko prvenstvo juniori i u-23 Rovaniemi,Finska 12.09 - 20.09.2020
Mediteranski kup Sarajevo,BIH 03.10 - 06.10.2020
Treće kolo ekipnog prvenstva RH Osijek 17.10.2020
Pojedinačno državno prvenstvo za seniore i seniorke Split 07.11.2020
Svjetsko kadetsko prvenstvo Lima,Peru 11.11 - 18.11.2020
Kup RH za muškarce i žene Osijek 28.11.2020
FaLang translation system by Faboba